Anglies Pluošto meškerykotis,Kelionės Verpimo Suvilioti Lazdele,Dvi Dydis 68.5 CM/62.5 CM,Aukštos Kokybės ,nėra lengva sulaužyti,Keramikos Vadovaujasi Žiedas
Anglies Pluošto meškerykotis,Kelionės Verpimo Suvilioti Lazdele,Dvi Dydis 68.5 CM/62.5 CM,Aukštos Kokybės ,nėra lengva sulaužyti,Keramikos Vadovaujasi Žiedas
Sku: s12057
(0 Atsiliepimai)
Nauja

€7.78 €11.27

Aprašymas:

Anglies Pluošto Meškerykotis Kelionės Verpimo Suvilioti Lazdele Jūros Sūraus Polių

Produkto Aprašymas:

Medžiaga: FRP

Dydis: A) 68.5 CM/B) 62.5 CM

Spalva: Juoda

Įpakavimas: Popieriaus Barelį

Trumpas įvadas masalas: ABS inžinerinė medžiaga, avarijos pasipriešinimo, stiprus paviršiaus kokybė, ryškios spalvos, gera kokybė, ekonomikos ir už prieinamą kainą.

Tikslas žuvis:

Pagrindinė šios rūšies Lžūu yra gana didelis, paprastai įgaubti ar nuožulnių, kad pataikė į vandens paviršių ir purkštukas.

Vadovas kišenvagis yra šviesos ir snukio yra sunkus.Kai ji dar vandens, ji plaukia įstrižai virš galvos ir toliau koja.Dauguma plėšriųjų gėlavandenės žuvys, viršutinis ir vidurinis sluoksnius galima sugauti kai žuvis nėra aktyvi arba

yra grobuoniškas žuvis, netoli vandens paviršiaus, pavyzdžiui, gėlo vandens tarakonai, unguriai, ešeriai, jūrų kalmarų ir rugsėjo bosas.

Gairės žvejybos būdai:

Žvejo manipuliavimo yra tampyti su meškere ir paspauskite purškimo ant vandens paviršiaus veikti kaip mažos žuvys, kad nukentėjo purškimo, kai persekiojo didelės žuvys suvilioti žuvį.Skirtingi greičiai leis purškimo skiriasi.

Pakuotę sudaro:

1X FRP sub-pole

Žymos: 4 suvilioti lazdele ul, guid lazdele, guid už meškere, šlovės lazdele ul, remontas verpimui, paprastas strypas ul, žiedas lazdele, mad pelės lazdele ul, lurestar ul lazdele, žiedas nak.

  • Modelio Numeris: D35190107
  • Medžiaga: anglies
  • Pozicija: EŽERAS
  • Prekės Pavadinimas: JCXAGR
  • Viršaus Skersmuo: 1,3 mm
  • Kietumas: MINKŠTAS
  • Kategorijos: Suvilioti Lazdele

Panašūs produktai